Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Szukaj

List of products by brand Fitmin

Fitmin to tradycyjna czeska marka z siedzibą w sercu Gór Orlickich, gdzie z szacunkiem dla natury i miłością do zwierząt produkuje karmy, suplementy diety i naturalne przysmaki dla psów, kotów i koni. 

Od powstania Fitmin minęło już ponad 21 lat, wiele się w tym czasie zmieniło, jednak podstawowa wartość rodzinnego biznesu – uczciwe podejście do pracy – została zachowana. Cała firma nadal przesiąknięta jest duchem swoich założycieli, rodziny Štepánków, ich hodowlane i rolnicze tradycje są bowiem głęboko zakorzenione w Helvíkovicach.

Wizją założyciela Zdenka Štepánka było niepoddawanie się i tworzenie nieustannie czegoś nowego. Firma używa unikalnej technologii dodawania świeżego mięsa wysokiej jakości do procesu produkcji karm, który rozpoczęli w 2010 roku.

Fitmin jest pierwszą czeską marką i jedną z pierwszych w Europie, która zaczęła używać przy produkcji karmy dla zwierząt prawdziwego świeżego mięsa o pierwotnej wilgotności 70%.

Co więcej, nie jest to zwykłe mięso – to tzw. mięso oddzielane mechanicznie o wysokiej jakości, stosowane również w przetwórstwie spożywczym. Dzięki temu karmy mają doskonały smak, co docenią właściciele bardzo wybrednych zwierząt. Składniki odżywcze nie są niszczone przez wysokie temperatury jak w przypadku mięsa przerabianego na mączkę, a następnie na granulki, zachowują więc najwyższą jakość.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz