Filtruj według

Cena
Producenci
Specjalnie dla
Smak:
Marka premium
Produkt bezzbożowy
Wiek psa
Wielkość psa
Karmy specjalna dla psa
Filtruj
Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Szukaj

Karmy dla psów z nadwagą

Karmy specjalistyczne dla psów z nadwagą
 • Migos Maintenance plus 20kg/

  Cena 123,00 zł

  Migos Maintenance Plus to karma stworzona z myślą o psach o niskiej i umiarkowanej aktywności, które wymagają odpowiednio zbilansowanej diety. Dzięki specjalnie dobranemu składowi, karmę tę można podawać psom z tendencją do nadwagi, otyłości oraz seniorom. Zawarte w karmie składniki mineralne oraz witaminy, wspomagają rekonwalescencję psa po zabiegu lub chorobie.

  Migos Maintenance Plus to kompletna karma, która dostarcza Twojemu psu niezbędnych składników odżywczych w jednym opakowaniu. Skład karmy został opracowany przez wybitnych technologów, a wysoka zawartość witamin pozwala na utrzymanie psa w doskonałej kondycji.

 • Migos Maintenance 20kg/

  Cena 120,00 zł
  Migos Maintenance to pełnowartościowa karma dla psów o niskiej i umiarkowanej aktywności, która została opracowana przez wybitnych technologów, aby zaspokoić potrzeby psów o tendencji do nadwagi, otyłości oraz psich seniorów. Karma charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu i zawiera idealną kompozycję witamin i składników mineralnych, która utrzymuje psa w świetnej kondycji.
 • Arquivet original Senior & Light 3kg

  Cena 45,00 zł
  Sucha karma Premium dla dorosłych psów wszystkich ras, od 7 roku życia i/lub ze skłonnością do nadwagi. Na bazie kurczaka, ryżu i naturalnych składników doskonałej jakości. Opracowany z wysoką zawartością mięsa jako źródła białka o wysokiej wartości biologicznej, które zapewnia duży apetyt i strawność. Z optymalną równowagą między białkami, minerałami, witaminami i błonnikiem, których Twój pies potrzebuje, aby cieszyć się dobrym zdrowiem.
 • DANNA PREMIUM SENIOR 10KG

  Cena 119,00 zł

  Danna Premium Senior 10 kg

  Pełnoporcjowa karma dla starszych psów wszystkich ras. Stworzona, aby wspierać zdrowie i dobre samopoczucie seniorów, zawiera wysokiej jakości składniki, takie jak mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje, tłuszcze oraz specjalne dodatki wspierające stawy i układ odpornościowy. Idealna dla psów, które wymagają specjalnej troski na późniejszym etapie życia.

 • Arquivet Original Senior & Light kurczak z ryżem 12 kg

  Cena 137,00 zł

  Arquivet Original Senior & Light Kurczak z Ryżem 12 kg

  Sucha karma Premium dla psów dorosłych wszystkich ras, od 7 roku życia i/lub ze skłonnością do nadwagi

  Arquivet Original Senior & Light to sucha karma najwyższej jakości, opracowana specjalnie dla dorosłych psów wszystkich ras, które ukończyły 7 rok życia lub mają skłonność do nadwagi. Oparta na kurczaku, ryżu oraz naturalnych składnikach doskonałej jakości, zapewnia optymalną równowagę między białkami, minerałami, witaminami i błonnikiem, wspierając zdrowie i witalność Twojego psa.