Filtruj według

Cena
Producenci
Smak:
Wiek psa
Przeznaczenie karmy dla psa
Filtruj
Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Szukaj

Karma dla psów seniorów

Karmy dla starszych psów - psów seniorów.
 • Karma HappyOne Dog Senior Premium dla psów dojrzałych 10kg

  Cena 122,00 zł

  Karma HappyOne Dog Senior Premium dla psów dojrzałych 10kg


  Karma klasy premium dla psów starszych i dojrzałych. Kompletny i zbilansowany pokarm z dodatkiem glukozaminy oraz zdrowych kwasów Omega-3 dla ochrony stawów. Karma idealnie nadaje się dla psów z wrażliwymi żołądkami.
  Dostawa pod twoje drzwi za 0 zł.
  Karmynamedal.pl... tylko karmy na medal.
 • Migos Maintenance plus 20kg/

  Cena 123,00 zł

  Migos Maintenance Plus to karma stworzona z myślą o psach o niskiej i umiarkowanej aktywności, które wymagają odpowiednio zbilansowanej diety. Dzięki specjalnie dobranemu składowi, karmę tę można podawać psom z tendencją do nadwagi, otyłości oraz seniorom. Zawarte w karmie składniki mineralne oraz witaminy, wspomagają rekonwalescencję psa po zabiegu lub chorobie.

  Migos Maintenance Plus to kompletna karma, która dostarcza Twojemu psu niezbędnych składników odżywczych w jednym opakowaniu. Skład karmy został opracowany przez wybitnych technologów, a wysoka zawartość witamin pozwala na utrzymanie psa w doskonałej kondycji.

 • DANNA PREMIUM SENIOR 10KG

  Cena 119,00 zł

  Danna Premium Senior 10 kg

  Pełnoporcjowa karma dla starszych psów wszystkich ras. Stworzona, aby wspierać zdrowie i dobre samopoczucie seniorów, zawiera wysokiej jakości składniki, takie jak mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje, tłuszcze oraz specjalne dodatki wspierające stawy i układ odpornościowy. Idealna dla psów, które wymagają specjalnej troski na późniejszym etapie życia.

 • Arquivet Original Senior & Light kurczak z ryżem 12 kg

  Cena 137,00 zł

  Arquivet Original Senior & Light Kurczak z Ryżem 12 kg

  Sucha karma Premium dla psów dorosłych wszystkich ras, od 7 roku życia i/lub ze skłonnością do nadwagi

  Arquivet Original Senior & Light to sucha karma najwyższej jakości, opracowana specjalnie dla dorosłych psów wszystkich ras, które ukończyły 7 rok życia lub mają skłonność do nadwagi. Oparta na kurczaku, ryżu oraz naturalnych składnikach doskonałej jakości, zapewnia optymalną równowagę między białkami, minerałami, witaminami i błonnikiem, wspierając zdrowie i witalność Twojego psa.