Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Specjalnie dla
Smak:
Marka premium
Produkt bezzbożowy
Wiek psa
Filtruj
Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Szukaj

Karma weterynaryjna dla kota

 • Karma HappyOne Grain-Free Mediterraneum Cat 3Kg koty dorosłe

  Cena 85,00 zł

  Karma HappyOne Grain-Free Mediterraneum Cat 3Kg koty dorosłe

  Bezzbożowa karma klasy premium dla kotów wybrednych. Jej bogaty, mięsny skład zadowoli nawet najwybredniejsze podniebienia, a dodatek zdrowych minerałów korzystnie wpłynie na sierść, skórę oraz florę bakteryjną kociego układu trawiennego.
  Karmynamedal.pl... tylko karmy na medal.
 • Karma HappyOne Grain-Free Mediterraneum Sterilised Cat 3Kg dla kotów po sterylizacji

  Cena 85,00 zł

  HappyOne Grain-Free Mediterraneum Sterilised Cat 3Kg dla kotów po sterylizacji


  Zdrowa bezzbożowa karma dla kotów po sterylizacji. Zawarte w składzie wyłącznie naturalne składniki doskonale wpływają na samopoczucie i sierść naszego czworonoga. Specjalna formuła karmy chroni kocie nerki i zapobiega ich schorzeniom. Karma ma również właściwości odkłaczające. 
  Karmynamedal.pl... tylko karmy na medal.
 • Karma happyOne Sterilized dla kotów dorosłych sterylizowanych 2kg/

  Cena 45,00 zł

  HappyOne Sterilized dla kotów to karma dla dorosłych kotów sterylizowanych, która została opracowana w celu zapewnienia im kompleksowej opieki nad zdrowiem. Koty po zabiegu sterylizacji wymagają specjalnej diety, która uwzględnia ich zmienione potrzeby żywieniowe. HappyOne Sterilized to karma, która spełnia te wymagania.

  Dodatkowo, karma zawiera specjalne składniki, takie jak L-karnityna, które pomagają utrzymać prawidłową masę ciała kotów po zabiegu sterylizacji. HappyOne Sterilized to również doskonałe źródło kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, które mają korzystny wpływ na stan skóry i sierści kotów.

 • Arquivet Sucha karma dla kota z białą rybą i tuńczykiem 350 g

  Cena 15,00 zł
  Kompletna i zbilansowana karma dla kotów dorosłych każdej rasy, na bazie białej ryby i świeżego tuńczyka. Wysoce przyswajalna i smaczna, została stworzona,
  aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu kota i chronić jego układ moczowy.
  Zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe, które ograniczają tworzenie się szkodliwych „kuleczek włosowych”. Żywność bez GMO
 • Arquivet Sucha karma dla kotów sterylizowanych z indykiem 350 g

  Cena 15,00 zł

  Kompletna i zbilansowana karma dla kotów sterylizowanych lub otyłych dowolnej rasy w stadium dorosłym, oparta na świeżym mięsie indyczym.

  Niskotłuszczowe białka indycze zapewniają niezbędną energię przy normalnym poziomie aktywności. Zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe, które ograniczają tworzenie się szkodliwych „kulek włosowych” i chronią układ moczowy.

 • Arquivet Sucha karma dla kotów sterylizowanych z białą rybą i tuńczykiem 350 g

  Cena 15,00 zł
  Kompletna i zbilansowana karma dla kotów wysterylizowanych lub otyłych dowolnej rasy, karma na bazie białej ryby i świeżego tuńczyka. Niskotłuszczowe białka rybne zapewniają niezbędną energię przy normalnym poziomie aktywności. Zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe, które ograniczają tworzenie się szkodliwych „kulek włosowych” i chronią układ moczowy. Żywność bez GMO