Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Smak:
Filtruj
Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Szukaj

Mokra Karma

 • Cat&Co kawałki z łososiem 400g/

  Cena 4,20 zł
  CAT&CO Kawałki z łososiem to wysokiej jakości karma dla kotów, która zaspokoi ich potrzeby żywieniowe. Skład produktu opiera się na mięsie oraz produktach pochodzenia zwierzęcego, co jest naturalnym źródłem białka i innych cennych składników odżywczych. Dodatkowo, zawiera zboża, które dostarczają węglowodanów i błonnika, a także ryby i produkty pochodzenia rybnego, w tym 4,30% łososia, który jest doskonałym źródłem zdrowych tłuszczów i kwasów Omega-3.
  Kawałki z łososiem CAT&CO to pełnowartościowa karma, która zaspokoi potrzeby żywieniowe kota i wesprze jego zdrowie i kondycję. Zawiera niezbędne minerały, które wspierają układ odpornościowy. Można podawać go samodzielnie lub jako uzupełnienie do suchego pokarmu.
 • KATIDO saszetki dla kota 6x100g kurczak, cielęcina, wołowina w sosie/

  Cena 11,90 zł

  Multipack karmy dla dorosłych kotów to wygodny zestaw trzech smaków: kurczak, wołowina i cielęcina w sosie. Każda porcja to pełnowartościowa karma dla dorosłych kotów wszystkich ras, zapewniająca komplet witamin i minerałów dla harmonijnego wzrostu.

  Plastry z kurczakiem w sosie składają się z 39% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, w tym 4% kurczaka, produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, ryby i produkty rybne oraz cukry.

  Karma Multipack jest doskonałym wyborem dla właścicieli, którzy chcą urozmaicić dietę swojego kota, a jednocześnie zapewnić mu pełnowartościowe jedzenie

 • KATIDO Fish Plate saszetki dla kota 6x100g łosoś, pstrąg, tuńczyk w sosie/

  Cena 11,90 zł

  Multipack karmy dla dorosłych kotów to wygodny zestaw trzech smaków: łosoś, pstrąg, tuńczyk w sosie. Każda porcja to pełnowartościowa karma dla dorosłych kotów wszystkich ras, zapewniająca komplet witamin i minerałów dla harmonijnego wzrostu.

  Karma w sosie składa się z 35% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, w tym 4% ryb,, produktów  pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, ryby i produkty rybne oraz cukry.

  Karma Multipack jest doskonałym wyborem dla właścicieli, którzy chcą urozmaicić dietę swojego kota, a jednocześnie zapewnić mu pełnowartościowe jedzenie

 • Rafi Cat z rybą 415g

  Cena 4,99 zł
  Karmy Rafi Cat to pełnoporcjowe karmy dla dorosłych kotów, które posiadają odpowiednio skomponowany skład spełniający ich wszystkie specyficzne wymagania żywieniowe.