Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Specjalnie dla
Smak:
Marka premium
Produkt bezzbożowy
Filtruj
Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Szukaj

Mokra Karma

 • KATIDO saszetki dla kota 6x100g kurczak, cielęcina, wołowina w sosie/

  Cena 11,90 zł

  Multipack karmy dla dorosłych kotów to wygodny zestaw trzech smaków: kurczak, wołowina i cielęcina w sosie. Każda porcja to pełnowartościowa karma dla dorosłych kotów wszystkich ras, zapewniająca komplet witamin i minerałów dla harmonijnego wzrostu.

  Plastry z kurczakiem w sosie składają się z 39% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, w tym 4% kurczaka, produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, ryby i produkty rybne oraz cukry.

  Karma Multipack jest doskonałym wyborem dla właścicieli, którzy chcą urozmaicić dietę swojego kota, a jednocześnie zapewnić mu pełnowartościowe jedzenie

 • KATIDO Fish Plate saszetki dla kota 6x100g łosoś, pstrąg, tuńczyk w sosie/

  Cena 11,90 zł

  Multipack karmy dla dorosłych kotów to wygodny zestaw trzech smaków: łosoś, pstrąg, tuńczyk w sosie. Każda porcja to pełnowartościowa karma dla dorosłych kotów wszystkich ras, zapewniająca komplet witamin i minerałów dla harmonijnego wzrostu.

  Karma w sosie składa się z 35% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, w tym 4% ryb,, produktów  pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, ryby i produkty rybne oraz cukry.

  Karma Multipack jest doskonałym wyborem dla właścicieli, którzy chcą urozmaicić dietę swojego kota, a jednocześnie zapewnić mu pełnowartościowe jedzenie

 • Rafi Cat z rybą 415g

  Cena 4,50 zł

  Rafi Cat z Rybą 415 g

  Rafi Cat to pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych kotów, opracowana z myślą o zaspokojeniu wszystkich specyficznych wymagań żywieniowych. Najważniejsze walory tej karmy to mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego oraz ryby i produkty rybne, które dostarczają wysokiej jakości białka. Karma posiada optymalną zawartość tłuszczu, będącego źródłem kwasu arachidonowego, niezbędnego dla prawidłowego funkcjonowania organizmu kotów. Surowce mięsne są naturalnym źródłem kwasów n-6, a dodatek tauryny wspomaga prawidłowe trawienie tłuszczu i białek oraz zdrowie serca i wzroku. Odpowiedni stosunek wapnia do fosforu przyczynia się do utrzymania homeostazy tych pierwiastków i zdrowej mineralizacji kości.

 • Rafi Cat mokra karma dla kota z wołowiną 415 g

  Cena 4,50 zł

  Dolina Noteci Rafi Cat Mokra Karma dla Kota z Wołowiną 415g

  Karmy Rafi Cat to pełnoporcjowe karmy dla dorosłych kotów, starannie opracowane, aby spełniać wszystkie specyficzne wymagania żywieniowe tych zwierząt. Dzięki odpowiednio skomponowanemu składowi, zawierającemu mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego oraz ryby i produkty rybne, karma jest źródłem wysokiej jakości białka oraz niezbędnych składników odżywczych.

 • Arquivet Puszka dla kota o smaku tuńczyka i krewetek 80g

  Cena 4,50 zł

  Arquivet Puszka dla Kota o Smaku Białego Tuńczyka i Krewetek w Sosie 80 g

  Smaczna i pożywna karma uzupełniająca dla kotów

  Arquivet Puszka dla Kota o Smaku Białego Tuńczyka i Krewetek w Sosie to wyjątkowa karma uzupełniająca, stworzona z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu kotów. Wysokiej jakości naturalne składniki oraz brak zbóż i glutenu czynią tę karmę doskonałym wyborem dla wrażliwych kotów.

 • Arquivet Puszka dla kota o smaku białego tuńczyka i paluszków krabowych 80 g

  Cena 4,50 zł

  Arquivet Puszka dla Kota o Smaku Białego Tuńczyka i Paluszków Krabowych 80 g

  Smaczna i pożywna karma uzupełniająca dla kotów

  Arquivet Puszka dla Kota o Smaku Białego Tuńczyka i Paluszków Krabowych w Sosie to wyjątkowa karma uzupełniająca, stworzona z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu kotów. Wysokiej jakości naturalne składniki oraz brak zbóż i glutenu czynią tę karmę doskonałym wyborem dla wrażliwych kotów.

 • Arquivet Puszka dla kota o smaku tuńczyka i lucjana 80 g

  Cena 4,50 zł

  Arquivet Puszka dla Kota o Smaku Tuńczyka i Lucjana 80 g

  Smaczna i pożywna karma uzupełniająca dla kotów

  Arquivet Puszka dla Kota o Smaku Tuńczyka i Lucjana (Red Snapper) w Sosie to wyjątkowa karma uzupełniająca, stworzona z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu kotów. Wysokiej jakości naturalne składniki oraz brak zbóż i glutenu czynią tę karmę doskonałym wyborem dla wrażliwych kotów.

 • Arquivet Puszka dla kota o smaku tuńczyka i łososia 80 g

  Cena 4,50 zł

  Arquivet Puszka dla Kota o Smaku Tuńczyka i Łososia 80 g

  Smaczna i pożywna karma uzupełniająca dla kotów

  Arquivet Puszka dla Kota o Smaku Tuńczyka i Łososia w Sosie to wyjątkowa karma uzupełniająca, stworzona z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu kotów. Wysokiej jakości naturalne składniki oraz brak zbóż i glutenu czynią tę karmę doskonałym wyborem dla wrażliwych kotów.

 • Arquivet Puszka dla kota z tuńczykiem i sardelką 80 g

  Cena 4,50 zł

  Arquivet Puszka dla Kota z Tuńczykiem i Sardelką 80 g

  Smaczna i pożywna karma uzupełniająca dla kotów

  Arquivet Puszka dla Kota z Tuńczykiem i Sardelką (Anchois) w Sosie to wyjątkowa karma uzupełniająca, stworzona z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu kotów. Wysokiej jakości naturalne składniki oraz brak zbóż i glutenu czynią tę karmę doskonałym wyborem dla wrażliwych kotów.