Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Szukaj

List of products by brand Cennamo

La Cennamo s.r.l. Pet Food Industry to włoska firma działająca w branży produkcji karmy dla psów i kotów, o bardzo wysokiej wartości technologicznej opartej na nowoczesnym i zaawansowanym procesie produkcyjnym jakim jest ekstruzja surowca. Jest ona związana z ilością wody w pokarmie, która z reguły nie przekracza 10% wyrobu.

Firma uzyskała zdolności produkcyjne, które są jednymi z pierwszych we Włoszech i Europie. Ekstruzja pozwala na wytwarzanie pokarmów bogatych w białka i węglowodany, poprawiając ich właściwości odżywcze (strawność i smakowitość). Ponadto wszystkie użyte surowce są certyfikowane. Oprócz certyfikacji materiałów przychodzących, zakład wyposażony jest we własne wewnętrzne laboratorium, które weryfikuje jego niezawodność, aby móc zwiększać zaufanie klientów i apetyt czworonożnych przyjaciół.

Obecnie Grupa Cennamo stale się rozwija, zwiększając swoją działalność w północnych Włoszech i uruchamiając nowe kanały marketingu i dystrybucji swoich marek na rynku rosyjskim i azjatyckim.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz