Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj
Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Szukaj

List of products by brand Arquivet

 • Arquivet Original Adult jagnięcina z ryżem 20 kg/

  Cena 179,00 zł

  Arquivet Original Adult Jagnięcina z Ryżem 20 kg

  Sucha karma dla psów, które cenią smak. Karma Arquivet z Jagnięciną i Ryżem o naturalnym składzie jest idealna do codziennego stosowania u młodych i dorosłych psów wszystkich ras. Została przygotowana ze świeżego mięsa jagnięcego, ryżu i wysokiej jakości naturalnych składników. Doskonale opracowany skład zapewnia optymalną równowagę białka, minerałów, witamin i błonnika, których pies potrzebuje dla dobrego zdrowia. Równowaga witaminowo-mineralna wzmacnia układ odpornościowy, wspierając bariery ochronne skóry, sierści i błon śluzowych.

 • Arquivet Original Adult z kurczakiem 20kg

  Cena 175,00 zł
  Sucha karma Premium dla dorosłych psów wszystkich ras, oparta na kurczaku, ryżu i naturalnych składnikach doskonałej jakości. Skład opracowany z wysoką zawartością mięsa jako źródła białka o wysokiej wartości biologicznej, które zapewnia duży apetyt i strawność. Z optymalną równowagą między białkami, minerałami, witaminami i błonnikiem, których Twój pies potrzebuje, aby cieszyć się dobrym zdrowiem.
 • Arquivet Original Puppy Junior 20 kg

  Cena 179,00 zł

  Arquivet Original Puppy Junior 20 kg

  Sucha karma Premium dla szczeniąt, młodych psów oraz suk w ciąży i karmiących, z kurczakiem, ryżem i naturalnymi witaminami. Formuła oparta na wysokiej jakości składnikach, które stanowią podstawę żywienia i prawidłowego wzrostu. Formuła opracowana z dużą zawartością mięsa jako źródła białka o wysokiej wartości biologicznej. Skład zapewnia duży apetyt, a karma jest łatwo strawna. Optymalna równowaga między białkami, minerałami, witaminami i błonnikiem, których Twój pies potrzebuje, aby cieszyć się dobrym zdrowiem.

 • Arquivet original Senior & Light 3kg

  Cena 45,00 zł
  Sucha karma Premium dla dorosłych psów wszystkich ras, od 7 roku życia i/lub ze skłonnością do nadwagi. Na bazie kurczaka, ryżu i naturalnych składników doskonałej jakości. Opracowany z wysoką zawartością mięsa jako źródła białka o wysokiej wartości biologicznej, które zapewnia duży apetyt i strawność. Z optymalną równowagą między białkami, minerałami, witaminami i błonnikiem, których Twój pies potrzebuje, aby cieszyć się dobrym zdrowiem.
 • Arquivet Original Mini 3kg

  Cena 45,00 zł

  Arquivet Original Mini 3kg

  Sucha karma dla dorosłych psów małych ras (od 1 do 10 kg), oparta na świeżym mięsie z kurczaka i ryżu

  Formuła oparta na wysokiej jakości składnikach, dedykowana dorosłym psom małych ras. Ta pełnoporcjowa karma zapewnia wszystkie niezbędne składniki odżywcze, wspierając zdrowie i witalność Twojego pupila. • ARQUIVET Original Puppy Junior 12 kg/

  Cena 129,00 zł

  ARQUIVET Original Puppy Junior to idealna karma dla młodych psów, które potrzebują zdrowej i zbilansowanej diety, aby rozwijać się w pełni i wyrastać na silne i zdrowe zwierzęta. Ta wyjątkowa formuła została opracowana z myślą o potrzebach rosnącego organizmu szczeniąt, zapewniając im wszystkie niezbędne składniki odżywcze, których potrzebują do prawidłowego wzrostu i rozwoju.

  ARQUIVET Original Puppy Junior zawiera wysokiej jakości białka pochodzenia zwierzęcego, takie jak kurczak i indyk, które dostarczają wszystkich niezbędnych aminokwasów potrzebnych do budowy i utrzymania silnych mięśni i kości. Ponadto, karma ta zawiera również węglowodany zbożowe, takie jak ryż i kukurydza, które dostarczają energii potrzebnej do codziennych aktywności i zabaw.

 • Arquivet GRAIN FREE Indyk z warzywami 12 kg/

  Cena 199,00 zł
  Odkryj smak zdrowia dla Twojego psa z naszą suchą karmą dla psów dorosłych bez zbóż i bez glutenu, na bazie indyka z warzywami. Nasza karmia jest bogata w białko i zawiera ograniczoną ilość węglowodanów, co zapewnia Twojemu psu pełnowartościowe odżywianie. Nasza karma jest hipoalergiczna i monoproteinowa, co oznacza, że ​​jest łatwa do strawienia i nie wywołuje reakcji alergicznych. Nasza formuła zawiera naturalne składniki, bez dodatku sztucznych konserwantów.
 • Arquivet Sensitive łosoś z ziemniakami 3 kg

  Cena 59,00 zł

  Arquivet Sensitive Łosoś z Ziemniakami 3 kg

  Sucha karma dla dorosłych psów, w szczególności dla wrażliwych na alergie pokarmowe

  Arquivet Sensitive Łosoś z Ziemniakami to pełnowartościowa karma stworzona z myślą o dorosłych psach, które mają wrażliwy układ trawienny i skłonność do alergii. Dzięki wysokiej jakości składnikom, takim jak świeże mięso z łososia i ziemniaki, karma jest łatwo przyswajalna i delikatna dla żołądka.

 • Arquivet Adult jagnięcina z ryżem 3 kg

  Cena 59,00 zł

  Arquivet Adult Jagnięcina z Ryżem 3 kg

  Sucha karma dla dorosłych psów od 12 miesiąca życia na bazie świeżego mięsa jagnięcego i ryżu

  Arquivet Adult Jagnięcina z Ryżem to pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów, stworzona z myślą o psich alergikach. Dzięki wysokiej jakości składnikom, takim jak świeże mięso jagnięce i ryż, karma ta jest łatwo przyswajalna i delikatna dla układu trawiennego psa.

 • Arquivet Original Adult Jagnięcina z ryżem 12 kg

  Cena 129,00 zł

  Arquivet Original Adult Jagnięcina z Ryżem 12 kg

  Sucha karma jakości premium dla dorosłych psów od 12 miesiąca życia

  Firma Arquivet specjalizuje się w opracowywaniu pełnoporcjowych, smakowitych i świeżych pokarmów dla psów. Filozofia producenta opiera się na założeniu, że naturalna i zbilansowana dieta to najskuteczniejszy sposób na zapewnienie psu zdrowia i witalności. Dzięki zastosowaniu tylko naturalnych składników i najnowocześniejszych technologii, karma zachowuje wysoką wartość biologiczną białek i witamin, zapewniając smakowitą dietę dostosowaną do potrzeb psów.

 • Arquivet Original Łosoś z ryżem 12 kg

  Cena 139,00 zł

  Arquivet Original Łosoś z Ryżem 12 kg

  Sucha karma Premium dla psów dorosłych wszystkich ras

  Arquivet Original Łosoś z Ryżem to sucha karma najwyższej jakości, stworzona z myślą o dorosłych psach wszystkich ras. Oparta na łososiu, ryżu oraz naturalnych składnikach doskonałej jakości, zapewnia aromatyczność i lekkostrawność.

 • Arquivet Original Senior & Light kurczak z ryżem 12 kg

  Cena 137,00 zł

  Arquivet Original Senior & Light Kurczak z Ryżem 12 kg

  Sucha karma Premium dla psów dorosłych wszystkich ras, od 7 roku życia i/lub ze skłonnością do nadwagi

  Arquivet Original Senior & Light to sucha karma najwyższej jakości, opracowana specjalnie dla dorosłych psów wszystkich ras, które ukończyły 7 rok życia lub mają skłonność do nadwagi. Oparta na kurczaku, ryżu oraz naturalnych składnikach doskonałej jakości, zapewnia optymalną równowagę między białkami, minerałami, witaminami i błonnikiem, wspierając zdrowie i witalność Twojego psa.

 • Arquivet Original wieprzowina iberyjska 12 kg

  Cena 135,00 zł

  Arquivet Original Wieprzowina Iberyjska 12 kg

  Sucha karma Premium dla dorosłych psów wszystkich ras

  Arquivet Original Wieprzowina Iberyjska to sucha karma najwyższej jakości, stworzona specjalnie dla dorosłych psów wszystkich ras. Oparta na wieprzowinie iberyjskiej, ryżu oraz wysokiej jakości naturalnych składnikach, zapewnia optymalną równowagę białek, minerałów, witamin i błonnika, wspierając zdrowie i witalność Twojego psa.

 • Arquivet Puszka dla kota o smaku białego tuńczyka i paluszków krabowych 80 g

  Cena 4,50 zł

  Arquivet Puszka dla Kota o Smaku Białego Tuńczyka i Paluszków Krabowych 80 g

  Smaczna i pożywna karma uzupełniająca dla kotów

  Arquivet Puszka dla Kota o Smaku Białego Tuńczyka i Paluszków Krabowych w Sosie to wyjątkowa karma uzupełniająca, stworzona z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu kotów. Wysokiej jakości naturalne składniki oraz brak zbóż i glutenu czynią tę karmę doskonałym wyborem dla wrażliwych kotów.

 • Arquivet Puszka dla kota o smaku tuńczyka i lucjana 80 g

  Cena 4,50 zł

  Arquivet Puszka dla Kota o Smaku Tuńczyka i Lucjana 80 g

  Smaczna i pożywna karma uzupełniająca dla kotów

  Arquivet Puszka dla Kota o Smaku Tuńczyka i Lucjana (Red Snapper) w Sosie to wyjątkowa karma uzupełniająca, stworzona z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu kotów. Wysokiej jakości naturalne składniki oraz brak zbóż i glutenu czynią tę karmę doskonałym wyborem dla wrażliwych kotów.

 • Arquivet Puszka dla kota o smaku tuńczyka i łososia 80 g

  Cena 4,50 zł

  Arquivet Puszka dla Kota o Smaku Tuńczyka i Łososia 80 g

  Smaczna i pożywna karma uzupełniająca dla kotów

  Arquivet Puszka dla Kota o Smaku Tuńczyka i Łososia w Sosie to wyjątkowa karma uzupełniająca, stworzona z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu kotów. Wysokiej jakości naturalne składniki oraz brak zbóż i glutenu czynią tę karmę doskonałym wyborem dla wrażliwych kotów.

 • Arquivet Puszka dla kota z tuńczykiem i sardelką 80 g

  Cena 4,50 zł

  Arquivet Puszka dla Kota z Tuńczykiem i Sardelką 80 g

  Smaczna i pożywna karma uzupełniająca dla kotów

  Arquivet Puszka dla Kota z Tuńczykiem i Sardelką (Anchois) w Sosie to wyjątkowa karma uzupełniająca, stworzona z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu kotów. Wysokiej jakości naturalne składniki oraz brak zbóż i glutenu czynią tę karmę doskonałym wyborem dla wrażliwych kotów.

 • Arquivet Sucha karma dla kotów sterylizowanych z indykiem 1,5 kg

  Cena 45,00 zł

  Arquivet Sucha Karma dla Kotów Sterylizowanych z Indykiem 1,5 kg

  Kompletna i zbilansowana karma dla kotów sterylizowanych i otyłych

  Arquivet Sucha Karma dla Kotów Sterylizowanych z Indykiem to doskonała opcja dla kotów sterylizowanych lub mających skłonność do otyłości. Oparta na świeżym mięsie indyczym, karma ta dostarcza niskotłuszczowe białka, które zapewniają niezbędną energię przy normalnym poziomie aktywności. Zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe, które ograniczają tworzenie się „kulek włosowych” i chronią układ moczowy. Produkt bez GMO.

 • ARQUIVET MOKRA KARMA DLA PSA Z łososiem i indykiem 400G

  Cena 9,99 zł

  ARQUIVET Mokra Karma dla Psa z Łososiem i Indykiem 400g

  Pełnowartościowa karma dla psów wszystkich ras

  Arquivet Mokra Karma dla Psa z Łososiem i Indykiem to kompletna i zbilansowana mokra karma, idealna dla psów wszystkich ras. Wyprodukowana z 100% naturalnych składników, bez dodatku zbóż. Receptura została opracowana przez lekarzy weterynarii i dietetyków, aby zapewnić psu wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Karma jest gotowana na wolnym ogniu, co pozwala zachować jej wartości odżywcze.