Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj
Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Szukaj

List of products by brand Arquivet

 • Arquivet Original Adult jagnięcina z ryżem 20 kg/

  Cena 179,00 zł
  Sucha karma Premium dla dorosłych psów wszystkich ras, oparta na jagnięcinie, ryżu i doskonałej jakości naturalnych składnikach. Opracowany z wysoką zawartością mięsa jako
  źródła białka o wysokiej wartości biologicznej, które zapewnia duży apetyt i strawność. Z optymalną równowagą między białkami, minerałami, witaminami i błonnikiem, których Twój pies potrzebuje, aby cieszyć się dobrym zdrowiem.
 • Arquivet Original Adult z kurczakiem 20kg

  Cena 175,00 zł
  Sucha karma Premium dla dorosłych psów wszystkich ras, oparta na kurczaku, ryżu i naturalnych składnikach doskonałej jakości. Skład opracowany z wysoką zawartością mięsa jako źródła białka o wysokiej wartości biologicznej, które zapewnia duży apetyt i strawność. Z optymalną równowagą między białkami, minerałami, witaminami i błonnikiem, których Twój pies potrzebuje, aby cieszyć się dobrym zdrowiem.
 • Arquivet Original Puppy Junior 20 kg

  Cena 179,00 zł
  Sucha karma Premium dla szczeniąt, młodych psów i suk w ciąży oraz karmiących, z kurczakiem, ryżem i naturalnymi witaminami.
  Formuła oparta na wysokiej jakości składnikach, które stanowią podstawę żywienia i prawidłowego wzrostu. Formuła opracowana z dużą zawartością mięsa jako źródła białka o wysokiej wartości biologicznej, skład zapewnia duży apetyt a karma jest łatwo strawna. Optymalna równowaga między białkami, minerałami, witaminami i błonnikiem, których Twój pies potrzebuje,
  aby cieszyć się dobrym zdrowiem.
 • Arquivet original Senior & Light 3kg

  Cena 45,00 zł
  Sucha karma Premium dla dorosłych psów wszystkich ras, od 7 roku życia i/lub ze skłonnością do nadwagi. Na bazie kurczaka, ryżu i naturalnych składników doskonałej jakości. Opracowany z wysoką zawartością mięsa jako źródła białka o wysokiej wartości biologicznej, które zapewnia duży apetyt i strawność. Z optymalną równowagą między białkami, minerałami, witaminami i błonnikiem, których Twój pies potrzebuje, aby cieszyć się dobrym zdrowiem.
 • Arquivet Sucha karma dla kotów sterylizowanych z białą rybą i tuńczykiem 350 g

  Cena 15,00 zł
  Kompletna i zbilansowana karma dla kotów wysterylizowanych lub otyłych dowolnej rasy, karma na bazie białej ryby i świeżego tuńczyka. Niskotłuszczowe białka rybne zapewniają niezbędną energię przy normalnym poziomie aktywności. Zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe, które ograniczają tworzenie się szkodliwych „kulek włosowych” i chronią układ moczowy. Żywność bez GMO
 • Arquivet Sucha karma dla kotów sterylizowanych z indykiem 350 g

  Cena 15,00 zł

  Kompletna i zbilansowana karma dla kotów sterylizowanych lub otyłych dowolnej rasy w stadium dorosłym, oparta na świeżym mięsie indyczym.

  Niskotłuszczowe białka indycze zapewniają niezbędną energię przy normalnym poziomie aktywności. Zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe, które ograniczają tworzenie się szkodliwych „kulek włosowych” i chronią układ moczowy.

 • Arquivet Sucha karma dla kota z białą rybą i tuńczykiem 350 g

  Cena 15,00 zł
  Kompletna i zbilansowana karma dla kotów dorosłych każdej rasy, na bazie białej ryby i świeżego tuńczyka. Wysoce przyswajalna i smaczna, została stworzona,
  aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu kota i chronić jego układ moczowy.
  Zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe, które ograniczają tworzenie się szkodliwych „kuleczek włosowych”. Żywność bez GMO
 • Arquivet Original Mini 3kg

  Cena 45,00 zł
  Sucha karma dla dorosłych psów małych ras (od 1 do 10 kg), oparta na świeżym mięsie z kurczaka i ryżu. Formuła oparta na wysokiej jakości składnikach.
 • ARQUIVET Original Puppy Junior 12 kg/

  Cena 129,00 zł

  ARQUIVET Original Puppy Junior to idealna karma dla młodych psów, które potrzebują zdrowej i zbilansowanej diety, aby rozwijać się w pełni i wyrastać na silne i zdrowe zwierzęta. Ta wyjątkowa formuła została opracowana z myślą o potrzebach rosnącego organizmu szczeniąt, zapewniając im wszystkie niezbędne składniki odżywcze, których potrzebują do prawidłowego wzrostu i rozwoju.

  ARQUIVET Original Puppy Junior zawiera wysokiej jakości białka pochodzenia zwierzęcego, takie jak kurczak i indyk, które dostarczają wszystkich niezbędnych aminokwasów potrzebnych do budowy i utrzymania silnych mięśni i kości. Ponadto, karma ta zawiera również węglowodany zbożowe, takie jak ryż i kukurydza, które dostarczają energii potrzebnej do codziennych aktywności i zabaw.

 • Arquivet GRAIN FREE Indyk z warzywami 12 kg/

  Cena 199,00 zł
  Odkryj smak zdrowia dla Twojego psa z naszą suchą karmą dla psów dorosłych bez zbóż i bez glutenu, na bazie indyka z warzywami. Nasza karmia jest bogata w białko i zawiera ograniczoną ilość węglowodanów, co zapewnia Twojemu psu pełnowartościowe odżywianie. Nasza karma jest hipoalergiczna i monoproteinowa, co oznacza, że ​​jest łatwa do strawienia i nie wywołuje reakcji alergicznych. Nasza formuła zawiera naturalne składniki, bez dodatku sztucznych konserwantów.