Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj
Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Znajdź najlepszą karmę dla swojego pupila

Szukaj

List of products by brand Avantis

Avantis to marka karm dla psów i kotów. Filozofia Avantis oparta jest na zapewnieniu najlepszego odżywiania wszystkim psom i kotom poprzez wykorzystanie najlepszej technologii i składników. W recepturach karm używane są rośliny lecznicze, takie jak nagietek, dzika róża, szałwia i tymianek, które wraz z połączeniem najwyższej jakości naturalnych składników wzmacniają system odpornościowy, ułatwiają trawienie i działają antyoksydacyjnie.

Pure to nowy rodzaj karmy dla Twojego pupila, oparty na naturalnych składnikach. Karmy zawierają najlepsze, świeże, lokalne i naturalne składniki, świeże mięso, które zapewnia większą wartość biologiczną wraz z witaminami, minerałami i przeciwutleniaczami, odpowiednimi do potrzeb zwierząt domowych na każdym etapie ich życia.

Wszystkie produkty Pure są jednobiałkowe, co eliminuje ryzyko alergii lub nietolerancji na określone białko.

  • -6,00 zł

  Karma PETCOOL Essential dla dorosłych psów 18kg

  Cena podstawowa 105,00 zł Cena 99,00 zł

  Karma PETCOOL Essential dla dorosłych psów 18kg


  Sprawdzona, pełnowartościowa ekonomiczna  karma dla spokojnych psów.
  Dostawa pod twoje drzwi za 0 zł.
  Karmynamedal.pl... tylko karmy na medal.
 • PETCOOL Daily Fresh dla dorosłych psów 18kg/

  Cena 115,00 zł

  PETCOOL Daily Fresh dla dorosłych psów 18kg

  Petcool Daily Fresh to ekonomiczna sucha karma dla dorosłych psów, która ma na celu zapewnić pełnowartościowe odżywienie dla Twojego pupila. Waga opakowania wynosi 18 kg, co czyni ją idealnym wyborem dla właścicieli psów średnich i większych ras.

  Formuła karmy zawiera różnorodne składniki odżywcze, takie jak białka, węglowodany, tłuszcze, witaminy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania twojego pupila.